Tydzień Pieluchy Wielorazowej 2020 - KONKURS!

Nadszedł w końcu wyczekiwany przez wszystkich wielopieluchujących rodziców Tydzień Pieluchy Wielorazowej! Jest to wyjątkowy okres w wieloświecie, kiedy producenci i twórcy pieluszek oraz sklepy z wielo organizują najróżniejsze akcje promujące pieluszki. To już piąte edycja TPW!


Jeśli chcecie poznać szczegóły koniecznie śledźcie na Facebooku profil TPW. Już wczoraj wielu producentów i firm związanych z wielopieluszkami ogłosiło swój "rozkład jazdy" na ten tydzień. Prócz konkursów i rabatów czekają nas livy, całe mnóstwo merytorycznych wpisów dotyczących wielo i pewnie dużo dobrej zabawy. Będą też konkursy! Na koniec TPW organizaowane jest również wyjątkowe wydarzenie, dzięki czemu KAŻDY rodzic może przyczynić się do promocji wieluszek. Szczegóły znajdziecie tutaj.

I ja też mam dla Was dzisiaj konkurs. Jest to mój pierwszy Tydzień Pieluchy Wielorazowej, bo w zeszłym roku dołączyłam do wielospołeczności zaraz po czwartej edycji. Postanowiłam więc, że chcę też dać coś od siebie. 

Konkurs będzie miał miejsce na Facebooku, a wystartuje dziś (20.04) o 14:00. Zadanie konkursowe jest bardzo proste: należy wskazać swoją ulubioną wielopieluszkową markę i wyjaśnić, dlaczego to ją lubimy najbardziej. Forma jest dowolna, możecie nagrać filmik, zrobić grafikę czy napisać po prostu tekst. Odpowiedź, która najbardziej mi się spodoba otrzyma nagrodę, bon o wartości 60 złotych do wydania w moim ulubionym sklepie wieluszki.plRegulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga Vojaga.
2. Miejscem przeprowadzenia konkursu jest fanpage Vojaga na Facebooku.
3. Konkurs rozpoczyna się 20.04.2020 o godzinie 14:00 i kończy 25.04.2020 o 14:00.
4. Ogłoszenie wyników nastąpi 26.04.2020.
5. Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 60 złotych do wydania w sklepie wieluszki.pl.
6. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest polubienie posta konkursowego oraz wykonanie zadania konkursowego.
7. Zadanie konkursowe polega na wskazaniu swojej ulubionej marki wieluszkowej oraz wyjaśnieniu, dlaczego to właśnie ona jest naszym numerem jeden. Forma jest dowolna: może to być tekst, zdjęcie, filmik, ale musi być zamieszczony na fanpegu Vojaga w komentarzu pod postem konkursowym.
8. Jedna osoba może wystawić tylko jeden komentarz z zadaniem konkrsowym.
9. Zwycięzcę lub zwyciężczynię wybiera osoba organizująca konkurs.
10. Konkurs nie jest w żaden sposób popierany, organizowany ani sponsorowany przez serwis Facebook.
11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w czasie trwania konkursu.
12. Biorąc udział w konkursie akceptujesz regulamin.

Pamiętajcie, że konkurs ma miejsce na Facebooku, więc to tam należy zamieszczać swoje zadanie konkursowe. O 14:00 na fanpegu Vojaga pojawi się post konkursowy, gdzie będzie można umieszczać komentarze.

Powodzenia i do przeczytania!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pieluchy wielorazowe - o systemach. Wełna czy PUL oraz co to jest AIO?

Jak to się stało, że w czasie epidemii na pewno nie zabraknie mi pieluch, czyli na czym polega wielopieluchowanie w XXI wieku?

Czy mądry rodzic chodzi z dzieckiem do ZOO?